Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Rejonowa Olimpiada Pierwszej Pomocy

Dnia 16 maja 2014r, w Gimnazjum nr 1 w Międzyrzeczu, odbyła się Rejonowa Olimpiada Pierwszej Pomocy. Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Juszczyk i Agata Siemion z kl IIż, Malwina Gajda i Karolina Elman z kl Iż, Mateusz Stępień i Szymon Stefankowski z kl IIIa. Do konkursu przygotowywali nas wykwalifikowani ratownicy medyczni- p. Mirosław Janz oraz p. Mariusz Wysocki, dzięki którym grupa wykazała się dużą wiedzą na temat pomocy przedmedycznej. W efekcie ekipa, z ZSCKR w Bobowicku, zajęła 1. miejsce w Rejonie i tym samym zakwalifikowała się do kolejnego etapu - Okręgowej Olimpiady Pierwszej Pomocy.
XXII Lubuskie Mistrzostwa Polskiego Czerwonego Krzyża odbyły się 20.maja br w Czerwieńsku. Tam również uczniowie naszej szkoły wykazali się przydatnymi umiejętnościami w udzielaniu pierwszej pomocy. Opiekunem grupy była p. Monika Nowak.
Zespół był bardzo zadowolony ze swojej pracy i z dumą przyjmował gratulacje.
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się wyzwania w przygotowaniu nas do Olimpiady!!
~ Martyna Juszczyk

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku