Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Bitwa na języki w PWSZ w Sulechowie

Dnia 28. maja 2014r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Sulechowie odbył się konkurs ,,Bitwa na Języki". Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Juszczyk i Dominika Mazur z kl IIż oraz Monika Madej z kl IIIak. Dodatkowo na konkurs przybyli także kibice z naszej szkoły, w składzie: Aleksandra Dudar, Aneta Kaniuk, Daria Jachowicz i Aniela Ostrowska.  Konkurs obejmował zagadnienia z kultury, geografii oraz gramatykę i leksykę krajów niemiecko- i angielskojęzycznych. Bitwa składała się z dwóch etapów: pierwszy- rozwiązanie testu gramatycznego, drugi-quiz z wiedzy o kulturze. W quizie reprezentacja naszej szkoły, jako jedyna z 6 drużyn, zdobyła maksymalną ilość punktów. Zanim, jednak, zostały ogłoszone wyniki odbyła się dogrywka między ZSCKR Bobowicko a Szkołą Ponadgimnazjalną w Sławie. Była to zacięta rywalizacja. Ostatecznie wygrała nasza szkoła i tym samym zajęła 3 miejsce.  Drużyna otrzymała: dyplomy, słowniki językowe oraz drobne upominki.
~Martyna Juszczyk
 
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku