Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Przygoda na morzu

Nagrody mogą przybierać różne formy. Za ciężką pracę w roku szkolnym 2018/2019, oprócz wzorowego świadectwa otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci udziału w "II Bałtyckim Rejsie Szkół Prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi", który trwał od 07.09 - 11.09.19 r.

          Była to niesamowita przygoda, podczas której mogliśmy poznać zasady żeglugi jachtem.

Odwiedziliśmy wspaniałe miejsca, takie jak Centrum Solidarności czy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, które poszerzyły naszą wiedzę historyczną. Mogliśmy zobaczyć wyjątkowe krajobrazy nadmorskie, pełne pięknych roślin. Świetną odskocznią była także wizyta w helskim fokarium, gdzie dowiedzieliśmy się jakie zagrożenia czyhają na foki i jak im możemy pomóc.

              Nie zabrakło również odpoczynku w słonecznym Sopocie.

Wyjazd ten zbliżył wszystkich uczniów, uczestniczących w projekcie szkół. Zawarliśmy nowe przyjaźnie. Połączyły nas wspaniałe wspomnienia. Gorąco dziękujemy wszystkim organizatorom naszego wyjazdu!


Uczestnicy rejsu:
Daria Jakszuk kl. IV a/ak

Paweł Sym kl. II a/ak

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku