Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Etap okręgowy XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Pyrzycach

Dnia 12 kwietnia 2019 r. reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku wzięła udział w etapie okręgowym XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Pyrzycach. 

Jest nam ogromnie miło poinformować Państwa, że do etapu centralnego, który odbędzie się na początku czerwca na terenie okręgu krakowskiego, zakwalifikowali się uczniowie: 
- w bloku produkcji zwierzęcej: Witold Kmieć 1 miejsce, Karol Białek 3 miejsce;
- w bloku produkcji roślinnej: Mrozek Michał 1 miejsce;
- w bloku architektury krajobrazu- Daria Jakszuk 1 miejsce.

Nasi uczniowie wykazali się wiedzą w następujących blokach: 
- gastronomii- Oliwia Matuszewska z klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych i Telimena Markowska z klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, 
- produkcji zwierzęcej- Witold Kmieć z kl. IV Technikum Rolniczego, Karol Białek z kl. IV Technikum Rolniczego i Mikołaj Krawczyk z kl. III Technikum Rolniczego, 
- produkcji roślinnej- Mrozek Michał z kl. IV Technikum Rolniczego 
- architektury krajobrazu- Daria Jakszuk- klasa III Technikum Architektury Krajobrazu.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów z zakresu znajomości zagadnień zawodowych, który jest organizowany na terenie całego kraju.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy ogromnych sukcesów!
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku