Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Domowe pupile

16 stycznia uczeń klasy pierwszej technikum kształconego w zawodzie Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku zorganizował wystawę swoich pupili -egzotycznych pająków. Poprzedził ją pięciominutowy apel , podczas którego właściciel zwierzątek Łukasz Wierzbicki przybliżył wszystkim słuchaczom historię swojej pasji. Niezwykle profesjonalny wykład sprawił, że znalazło się wielu odważnych, którzy brali pająki na ręce. Nie obyło się bez pisków, szczególnie wśród dziewcząt. Nasz prezenter już po apelu miał spore zainteresowanie osób - dosłownie tłum! Łukaszowi pomagały dwie koleżanki z klasy: Malwina Gajda i Karolina Elman. Dzięki dziewczynom mógł sobie zrobić krótką przerwę na odpoczynek. Cała wystawa przebiegła szybko i wesołej atmosferze. Nie było jakichkolwiek problemów technicznych przy pupilach. Widać, że Łukasz jest prawdziwym pasjonatem pająków i doskonale zna się na ich hodowli. Miejmy nadzieję, że nie tylko ta pasja się u niego rozwinie, bo zapewne posiada ich znacznie więcej.

Ogromny wkład Łukasza w przygotowanie wystawy zaowocował efektami, które było widać podczas prezentacji: nie tylko można się czegoś ciekawego dowiedzieć, ale także nakłonić i zachęcić innych do przygotowania i zaprezentowania swojej własnej pasji. Łukasz, jak i cała reszta, łącznie z panią od biologii byli bardzo zadowoleni. Dziękujemy naszemu koledze z klasy Iż za chęć pokazania swojej pasji oraz za wkład w przygotowanie tego wszystkiego. Z niecierpliwością czekamy na inne.

DSCN8926
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku