Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Wycieczka do Poznania

6 grudnia uczniowie klasy pierwszej i drugiej technikum kształconego w zawodzie Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku uczestniczyli w wycieczce do Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii oraz hotelu "Twardowski" w Poznaniu. Podczas targów spotkaliśmy się z kanclerzem uczelni i mogliśmy przyjrzeć się jego pracy. Obejrzeliśmy prezentację różnych potraw regionalnych oraz sposób ich przygotowania. Studenci byli przebrani w renesansowe stroje, które przykuły naszą uwagę. Obejrzeliśmy również restaurację nazwaną "Beverly Hills" z mnóstwem ciekawych elementów wystroju w stylu antycznym, który dodawał jej wiele uroku . Natomiast ściany były wypełnione zdjęciami aktorów, którzy mieszkają w prawdziwej, amerykańskiej dzielnicy.

Po południu udaliśmy się do hotelu „Twardowski", w którym obejrzeliśmy piękne wnętrza pokoi oraz centrum Spa z basenem. Szczególną uwagę zwróciliśmy na oryginalne urządzenie do czyszczenia butów. Pomimo przedłużającego się powrotu wszyscy byliśmy w świetnych humorach i wróciliśmy cali i zdrowi do domu. Dziękujemy serdecznie za poświęcony czas i gościnność.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1   
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku