Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Pożegnania nadszedł czas...

Dnia 27 kwietnia odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas IV. Z tej okazji przybyli zaproszeni goście: Przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy Międzyrzecz: Pani Patrycja Klarecka-Haładus i Pan Tomasz Markiewicz, Członkinie Koła Związku Sybiraków w Międzyrzeczu: Pani Maria Kulas i Pani Helena Bury, Prezes Koła Honorowych Dawców Krwi w Międzyrzeczu Pan Zbigniew Smejlis, Proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Bobowicku ks. Andrzej Kugielski, Wicedyrektor Pani Jadwiga Sokołowska, Przewodniczący Szkolnej Rady Rodziców Pan Roman Pisera.

Po odśpiewaniu hymnów i przywitaniu gości, Pan Dyrektor Daniel Drzymała w swoim imieniu i całego grona pedagogicznego pożegnał uczniów klas IV, życząc im sukcesów na egzaminie maturalnym i wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu. 

Po przemówieniach zebranych gości, nastąpiło uroczyste ślubowanie absolwentów, po czym przekazano sztandar uczniom klas trzecich, którzy od tej chwili stali się gospodarzami szkoły. Abiturienci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, nagrody i dyplomy. Nie obyło się też bez kwiatów i życzeń, uczniowie klas czwartych wyrazili swoje podziękowania nauczycielom i wychowawcom za włożony trud w ich rozwój  i edukację, a także zaprezentowali krótki pożegnalny występ artystyczny. Ponadto odbył się multimedialny pokaz prezentacji klasowych, ukazujących ciekawe chwile z minionego życia szkolnego maturzystów. Ostatnim akcentem uroczystego pożegnania była niespodzianka przygotowana przez czwartoklasistów - wypuszczenie do lotu niebieskich balonów, które wzbiły się w powietrze na placu przed głównym wejściem do szkoły.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

 
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku