Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

"EKO-WTOREK, SUPER RADY NA ODPADY"

Dnia 20.06.2017 r. uczniowie klasy 1a/ak Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku wzięli udział w festynie „Eko-wtorek, super rady na odpady”. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Międzyrzeczu.
Nasi uczniowie: Noel Betke, Weronika Cegłowska, Klaudia Czochra, Kacper Dylejko, Weronika Filipczak, Wiktoria Golarowska, Marlena Grupa, Milena Grupa, Daria Jakszuk, Natalia Konieczna oraz Mateusz Zawadzki przygotowali pokaz mody strojów wykonanych z surowców wtórnych, za który w kategorii szkół ponadgimnazjalnych uplasowali się na drugim miejscu.
W czasie imprezy rozstrzygnięto również konkurs na ułożenie hasła dotyczącego zagadnienia „Jak postępować z odpadami”. Doceniona została inwencja Darii Jakszuk, która zajęła 1 miejsce: „Zapamiętaj, prosta rada: pojemnik żółty, niebieski, zielony i świat ocalony” oraz Mileny Grupy: „Szanuj drzewa, zbieraj papiery i wrzucaj je w niebieskie kontenery”, która zajęła 3 miejsce.
Pierwsze miejsce w quizie „Jak segregować odpady”, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęła nasza drużyna w składzie: Kacper Dylejko (kl. 1ak), Daria Jakszuk (kl. 1ak), Michał Marcinkowski (kl. 1 ż) oraz Mateusz Zawadzki (kl. 1a). Udział w eko-festynie wpłynął na podniesienie świadomości ekologicznej uczestników oraz utrwalenie zasad postępowania z odpadami.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1  
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku