Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

"Czas na zdrowie"

Dnia 10 maja 2017r. uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku gościnnie wystąpili na apelu edukacyjnym w Zespole Szkół w Pszczewie. 

Myślą przewodnią spotkania było hasło „Czas na zdrowie”. W auli zgromadziła się bardzo liczna publiczność (uczniowie klas 1-6 Szkoły Podstawowej). Inscenizację dotyczącą ekologicznego rolnictwa przygotowali uczniowie klasy 6 z Koła Przyrodniczego, którzy nazwali się grupą „Eko-Pszczewiaków”. Ich występ wzbogacony został o pokaz multimedialny przygotowany przez naszych uczniów. Klaudia Czochra z klasy 1 Technikum Architektury Krajobrazu oraz Magdalena Stecyszyn wraz z Roksaną Sołtys z klasy 2 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych dokonały prezentacji pt.: „Zdrowa żywność, zdrowe życie”. W swoim pokazie wyjaśniły skąd biorą się ekologiczne produkty oraz jak istotne jest to dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Autorem fotografii jest Daria Jakszuk z klasy 1ak.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie! Mamy nadzieję, że wiadomości uzyskane podczas ekologicznego spotkania będą miały zastosowanie w codziennym życiu.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1  
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku