Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

I ZLOT MŁODYCH NA ZAMKU W MIĘDZYRZECZU

Dnia 25.06.2016r. odbył się I Zlot Młodych na zamku w Międzyrzeczu pod hasłem "Młodzież na drogach wartości chrześcijańskich w Polsce". Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli także w tym wydarzeniu. Młodzież z klasy trzeciej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych przygotowała pyszną degustację potraw połączoną z prezentacją multimedialną naszej szkoły.
Na spotkaniu młodzieży odbyła się msza święta z udziałem zaproszonych gości. Następnie miała miejsce prezentacja młodych talentów. Spotkanie uświetnił koncert Andrzeja Batora - światowej sławy barytona, rodem z Bledzewa. Na zakończenie wystąpiło Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży ze Szprotawy wraz z ks. Andrzejem Jędrzejowskim prezentując Noc Świętojańską według polskich tradycji.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku