Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Pielęgnujemy eko-tradycje
 
 
 

Olimpiada Pierwszej Pomocy

Dnia 22 maja 2015r, w Gimnazjum nr 1. w Międzyrzeczu, odbyła się Rejonowa Olimpiada Pierwszej Pomocy. Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Juszczyk i Agata Siemion z kl IIIż, Malwina Gajda, Barbara Kram i Karolina Elman z kl IIż. Etap Rejonowy składał się z 2 części: praktycznej, która polegała na pozoracji wypadków- uczniowie tutaj musieli wykazać się swoją wiedzą medyczną w praktyce; drugą częścią zawodów był test pisemny składający się z dużej ilości trudnych pytań, z którymi doskonale poradziła sobie nasza reprezentantka. Podczas konkursu Rejonowego drużyna z ZSCKR w Bobowicku zajęła I miejsce i tym samym zakwalifikowała się do kolejnego etapu- Wojewódzkiej Olimpiady Pierwszej Pomocy. W Międzyrzeczu naszym opiekunem była pani Monika Nowak, która bardzo nas wspierała.
XXIII Lubuskie Mistrzostwa Polskiego Czerwonego Krzyża odbyły się 2-3. czerwca br w Sławie. Tym razem naszym opiekunem był ksiądz Marcin Majewski, który podnosił zespół na duchu. Na etapie wojewódzkim było 8 stacji. Uczestnicy zawodów zetknęli się z drastycznymi widokami- wylewy krwi, odcięte palce, ciała obce w kończynach czy cięte rany głowy. Po rywalizacjach drużyna miała czas wolny, który mogła spędzić, np.: nad pięknym Jeziorem Sławskim.
Jesteśmy bardzo zadowolone z osiągniętego sukcesu i zdobytych umiejętności, które mogą nam się przydać w przyszłości.
~Martyna Juszczyk

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1  
jubileusz
arimr
pwsz
iung
agronews

oke

kur gorzow

Copyright © 2014 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Zesłańców Sybiru w Bobowicku